X

VIDEO/ Celina shënon dy gola, shqiptari realizon supergolin e vitit

Besart Celina po kalon në një formë të shkëlqyer. Në ndeshjen miqësore që po zhvillohet kundër Exter City, ai ka shënuar një super gol nga gjuajtja e lirë në minutën e 11’.

Ylli i Kombëtares së Kosovës nuk u ndal me kaq, pasi shënoi përsëri në minutën e 21’.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Guri në formë të shkëlqyer, gjen rrjetën e dytë radhazi

Sindrit Guri duket në një formë shumë të mirë. Sulmuesi kuqezi shënoi në miqësoren kaluar për Ostenden dhe sot përballë...

Close