X

Surprizon Xhemi Shehu, nuse për 9-vjetorin e martesësXhemi Shehu është  një nga moderatoret më të përfolura në showbiz që jetën private është munduar ta mbaj larg mediave.

Xhemi ka shum pak foto të postuara me bashkëshortin e saj dhe dy djemt.

Por ka mjaftuar një foto e publikuar në rrjete sociale nga Marcela Lati për të bërë Xhemi Shehun të mendoj seriozisht që në 9-vjetorin e martesës të veshë fustanin e nusëris.

Moderatorja dëshirën për t’u bërë nuse e ka shprehur në komentin që ka lënë në foton e postuar nga Marcela.

Unë do bëj përvjetor më duket”-shkruan Xhemi që duket se po mendon një goxha surprizë për të gjithë fansat e saj që duan ta shikojn nuse.

Ndonse ka 9 vite e martuar me partnerin e saj Visin, Xhemin e kami parë  të veshur me fustan të bardhë nusërie vetëm si modele.

Moderatoren presim që ta shikojm nuse në përvjetorin e saj të martesës përkrah Visit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Dukesh si plakë”, ndjekësit “masakrojnë” Mimoza Shkodrën, teksa ekspozon të pasmet: I nxore dhe ti

Këngëtarja e mirënjohur, Mimoza Shkodra është aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi...

Close