X

“Si veshka në mes të dhjamit”, Ulsi Manjani i qeshur mes grave (FOTO)Kreu i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja së fundmi është shfaqur mes grave politikane.

Në një foto të publikuar nga Agim Rama, Manja shfaqet me Elona Gjebrean, Aurora Marën, Blerina Gjylametin dhe disa deputete të tjera.

Duhet të themi se Manja shfaqet i qeshur në krah të zonjave socialiste.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Mjeku personal i Enverit rrëfen prapaskenat: Kush vendosi për eliminimin e Kadri Hazbiun. Nga nofka “Masoviku i zi”, tek revolveri që ia lanë për të vrarë veten si Mehmet Shehu

Mjeku personal i Enver Hoxhës, Isuf Kalo në librin e tij “Blloku”, i botuar nga UETPress, ka rrëfyer prapaskenat e...

Close