X

Përgatituni për një ditë të nxehtë, temperaturat sot deri 36 gradëOrët e para të ditës sjellin përmirësim të kushteve të motit duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në vendin tonë. Ndërsa mesdita dhe në orët vijuese vranësirat pësojnë zhvillim, më të dukshme në zonat malore duke sjellë shira të izoluar.

Temperaturat do të pësojnë rritje vetëm në vlerat maksimale duke u luhatur nga 14 deri në 36 gradë celcius.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Mandati i Valbona Sakos/ Manjani: Çfarë do thotë Palmer dhe Soreca për rrumpallën e Durrësit?

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për vendimin e gjykatës së Durrësit që i dha sot mandatin kandidates së...

Close