X

“Obobo mbyllni sytë”, Roza Latit i zbërthehen bikinit në emision, i lutet të ftuarit: Aman zemër m’i lidh pak (Foto)

Moderatorja Roza Lati ka pësuar një incident në emsionin e saj të ri “Bukë me vete”. Teksa po konsumonte një drekë me dy të ftuarit e saj, ktorn e humorit Olsi Bylyku dhe këngëtarin Lorenc Hasrama, asaj I është zgjidhur pjesa e sipërme e bikini.

Teksa i ra rripi, Roza u thotë dy të ftuarve që ta ndihmojnë t’i lidhë.

“Obobo mu zgjidhën, aman ore më ndihmo t’i lidh një çik. Zemër po kur njeriu është në nevojë ndihmote. Mbyllni sytë, ju lutem mbyllni sytë”- thotë ajo dhe më pas Hasrama ngrihet që t’ja lidhë.

Nga ana tjetër, aktori Olsi Bylyku kthen kurrizin që të mos e shohë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Gjysmë i zhveshur dhe i dehur/ Çmendet shqiptari, rreh klientët e lokalit bashkë me karabinierët

Një shqiptar gjysmë i zhveshur ka shkaktuar një gjurulldi të vërtetë në një bar në Milano. Shqiptari është futur në...

Close