X

‘Në Hagë të shkojë Edvinoviçi i Vuçiçit’/ Ish-deputeti: ‘Koha që në Shqipëri spiunët serbë të marrin ata që meritojnë’

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, duke komentuar dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj dhe paraqitjen e tij në Gjykatën Speciale të Hagës, shkruan në një shënim në profilin e tij në fb se kjo është një arsye më shumë përse duhet të zhdukim me çdo kush Edvinoviçin dhe Vuçiçit.

‘Dërgimi në Hagë i Ramush Haradinajt është një arsye më shumë pse duhet të zhdukim me çdo kusht Edvinoviçin e Vuçiçit.

Është Vuçiçi i Edvinoviçit që duhet thirrur në Hagë, pasi ai ka qenë në administratën e monstrës gjakatare Millosheviç.

Ka ardhur koha që në Shqipëri spiunët dhe shërbëtorët serbë të marrin atë çka meritojnë.

Duke filluar nga Edvinoviç Sorosviç.’

More in AKTUALITET, LAJME
Një ditë pas dorëheqjes, Ramush Haradinaj si “qytetar i thjeshtë i Kosovës” (FOTO)

Ditën e djeshme, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe dorëheqjen nga posti ekzekutiv, pas thirrjes që iu bë për të...

Close