X

‘Në Hagë të shkojë Edvinoviçi i Vuçiçit’/ Ish-deputeti: ‘Koha që në Shqipëri spiunët serbë të marrin ata që meritojnë’

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, duke komentuar dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj dhe paraqitjen e tij në Gjykatën Speciale të Hagës, shkruan në një shënim në profilin e tij në fb se kjo është një arsye më shumë përse duhet të zhdukim me çdo kush Edvinoviçin dhe Vuçiçit.

‘Dërgimi në Hagë i Ramush Haradinajt është një arsye më shumë pse duhet të zhdukim me çdo kusht Edvinoviçin e Vuçiçit.

Është Vuçiçi i Edvinoviçit që duhet thirrur në Hagë, pasi ai ka qenë në administratën e monstrës gjakatare Millosheviç.

Ka ardhur koha që në Shqipëri spiunët dhe shërbëtorët serbë të marrin atë çka meritojnë.

Duke filluar nga Edvinoviç Sorosviç.’

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Një ditë pas dorëheqjes, Ramush Haradinaj si “qytetar i thjeshtë i Kosovës” (FOTO)

Ditën e djeshme, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe dorëheqjen nga posti ekzekutiv, pas thirrjes që iu bë për të...

Close