X

‘Jam me kancer’, trondit Kastro Zizo, ‘lumë’ komentesh në rrjetKastro Zizo ka tronditur së fundmi të fansat e tij me atë që ka thënë. Ai ka dhënë një lajm të trishtë  teksa ka hedhur një foto me një mace në Instagram. Këngëtari deklaron se është me kancer.

‘JEMI TE 2 ME KANCER djali me lule në kokë Nina balerina’, shkruan këngëtari, ndërkohë ka bërë një tjetër postim në Instastory.

‘Ti ma mposht… Kot fare!… Kishte dy ditë pa ngrënë. Kancer?! Jo m’ka marrë malli’, shkruan Kastro duke i bërë edhe më tepër konfuzë ndjekësit.

Nuk dihet nëse këngëtari e ka bërë me seriozitet këtë deklaratë apo nëse e ka bërë në formë shakaje.  Duhet të themi se fansat i shkruajnë “të shkuara”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea: Shifër e pabesueshme…

Moderatori, producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin "Treshat", ku u bë pjesë e rubrikës 'Makina e...

Close