X

I kapi mesazhet në telefon, zbulohet pse e vrau Adriatik Kuka gruan me thikë në zemër

Adriatik Kuka pretendonte se dikush e ngacmonte me mesazhe bashkëshorten. Adriatik Kuka dhe Hazbije Kuka kishin debatuar disa herë për mesazhet. Adriatik Kuka i kontrollonte telefonin bashkëshortes së tij

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Eksperti amerikan: Bisedimet shtyhen, Kosova ka një rrezik të madh

Eksperti amerikan i çështjeve të Ballkanit, Daniel Serwer, i tha Zërit të Amerikës se dorëheqja e kryeministrit Ramush Haradinaj ishte...

Close