X

“Filloi Luana të më afrohej”, Bujar Qamili tregon si iu bë xheloze gruaja: Ç’ka është kjo mor

Bujar Qamili i është rikthyer sërish temës së këngës së tij me Luana Vjollcën “Mi dhe flakë mallit ti”. Në një intervistë për “21 gradë”, Bujari tregoi se ku tregoi se si iu bë gruaja xheloze.

Mesa duket pas skenave në klip, këngëtari nga Shkodra ka pasur një sherr me gruan.

“Filloi Luana me ato lëvizjet e veta fantastike. Më afrohej herë knej herë anej. ‘Ç’ka është kjo mor’- më tha gruaja, ndërsa unë i thashë:

“Verë moj grua verë është”- është shprehur ai duke qeshur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Vdes shqiptari në mes të Prishtinës, u rrah brutalisht me grushte

Një shqiptar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas një përleshje të dhunshme me grushte. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë...

Close