X

Ermali tregon sa fiton Ardit Gjebrea: Shifër e pabesueshme…Moderatori, producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’.

Gjatë intervistës me Bora Zemanin, Ermali tregoi se një nga personat që vlerëson shumë është Ardit Gjebrea.

Ermali tregoi se Arditi i ka treguar vlerën sesa duhet të fitojë në një sezon televiziv, shifër e cila e kishte befasuar moderatorin.

“Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?”, u shpreh Ermali.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Eliona Pitarka del pa të brendshme?

Siç duket, kjo e premte ka qenë dita kur fytyrat publike dalin pa të brendshme. Pas bukuroshes kosovare Majlinda Zeka,...

Close