X

Elbasan, digjet Benz-i gjatë natës. Dyshimet e para të policisëNjë automjet tip Benz është shkrumbuar plotësisht në qytetin e Elbasanit në rrethana ende të panjohura.

Mjeti ishte i parkuar pranë banesës së shtetasit A.B, ndërsa policia thotë se zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm.

Elbasan/ Informacion paraprak

Rreth orës 01:45,  në Elbasan,  ka rënë zjarr  në mjetit tip “Benz”, në pronësi të shtetasit A.B., i cili ishte i parkuar në rrugë pranë banesës.

Si pasojë mjeti është djegur plotësisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është i qëllimshëm, grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes,  identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Itali, punëtori shqiptar humb jetën tragjikisht në punë

Një punëtor 57-vjeçar me origjinë shqiptare vdiq në punë mëngjesin e djeshëm në Lerma, krahinë e Alessandrisë në Itali. Punonjësi,...

Close