X

“Dukesh si plakë”, ndjekësit “masakrojnë” Mimoza Shkodrën, teksa ekspozon të pasmet: I nxore dhe tiKëngëtarja e mirënjohur, Mimoza Shkodra është aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi Mimoza ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat shfaqet në plazh, teksa pozon në bikini. Ajo që bie në sy janë disa komente nga ndjekësit, ku një ndër ta shkruan: “U zhveshe edhe ti”.

Ndërsa, një tjetër ndjekës shkruan: “S’paske nevojë për Face app”, ku le të nënkuptohej tashmë se këngëtarja është plakur disi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Aulona Musta kapet me ndjekësen: E ndyrë, je dhe grua me fëmijë

Mesa duket ndjekësit nuk kanë ndërmend t’i ndahen Aulona Mustës dhe as kjo e fundit s’ka ndërmend t’i lërë pa...

Close