X

Dorëheqja e Haradinajt, “Rama”: Iku dhe kjo punë, vazhdojmë sipas planit (MEMET)Ditën e djeshme kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dha dorëheqjen pasi kërkohet të japë dëshminë në Gjykatën Hagës.

Që prej pasdites së djeshme rrjeti ka shpërthyer në solidarizim me ish-komandatin e luftës së Kosovës.

Ndërkohë që edhe faqet e memeve nuk janë ndalur duke krijuar dhe meme që krahasojnë Haradinaj me kryeministrin Edi Rama.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Përgatituni për një ditë të nxehtë, temperaturat sot deri 36 gradë

Orët e para të ditës sjellin përmirësim të kushteve të motit duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në vendin...

Close