X

“Deputetja ka nevojë për ndihmë”, gazetarja Esiona Konomi apel për drejtshkrimin e Aurora Marës (Foto)

Ditën e sotme deputetja Aurora Mara ka bërë një status në rrjetet sociale ku shkruan mbi mbylljen e sesionit parlamentar.

Ajo që bie në sy është mënyra se si Mara i ka shkruar shumicën e fjalëve, pa –ë, në fund, gjë që ka tërhequr vëmendjen e gazetares Esiona Konomi.

Në një status në profilin e saj në Facebook, Konomi shkruan se deputetja ka nevojë për ndihmë, duke ripostuar kështu statusin e deputetes Mara dhe duke i rrethuar fjalët që ka shkruar gabim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Kurbin, Basha: Mungesa e mundësive, prej grabitjes që bëhet nga Rama

Lideri i opozitës, Lulzim Basha u shprehu demokratëve të Kurbinit mirënjohjen që bashkë me qytetarët e tjerë, u bënë pjesë...

Close