X

Belinda apo Kejvina, kë zgjedh Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi ka qenë një prej të ftuarve në emisionin “3shat”.

Moderatori ka folur për një nga figurat më të bujshme të programit të tij, që tashmë është larguar.

Bëhet fjalë për velinën, Kejvina Kthella e cila me sa duket është e preferuara e tij në krahasim me Belindën.

I pyetur se kë do më shumë mes vajzave ai u tregua diplomat me përgjigjen edhe pse e bëri zgjedhjen:

“Kejvinën e dua shumë. Belinda është një dashuri e re por nuk e kam njohur mirë”, tha moderatori i “Xing me Ermalin”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Vjedhje e trafik droge, pranga shqiptarëve e italianëve në Romë

Policia italiane ka kryer arrestime në kryeqytetin e vendit Romë, në lidhje me rast vjedhjeje dhe droge. Karabinierët kanë ndaluar...

Close