X

Vendimi për Sakon, Basha: E gjithë drejtësia nën kontrollin e Ramës


Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit, për Valbona Sakon.

“E gjithë drejtësia është nën kontrollin e plotë të Ramës. Vendimi i Gjykatës së Durrësit është vendimi i drejtësisë private që ka vendosur Edi Rama në Shqipëri.

Ky shpartallim i sistemit të drejtësisë do të prodhojë për një kohë të gjatë pasoja të rënda për vendin dhe qytetarët.

Nëse nuk e ndalim sa më parë Edi Ramën, Shqipëria do kthehet në një shtet tërësisht të falimentuar afrikan.”, shkruan Basha në facebook.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Blendi Fevziu bëhet nostalgjik/ Publikon foto të 32 viteve më parë dhe s’keni për ta njohur

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të njohur në Shqipëri. Ai ndan shpesh foto në rrjetet sociale. Së fundmi,...

Close