X

“Ti je për te semafori”, Aulona Musta s’e toleron ndjekësen, ‘i përvishet’ keq: Të ka rrahur vjehrra që me mëngjes (FOTO)Moderatorja Aulona Musta ka postuar një set fotosh me bashkëshortin e saj. Me rrobabanjo të dy kanë pozuar buzë detit, por si gjithmonë komentuesit janë kritikë ndaj Aulonës duke u kapur me detajet.

Një ndjekëse nuk e ka përmbajtur veten, teksa i shkruan moderatores se është për tek semafori.

Ti veç femër nuk je … dhe mbi të gjitha nuk mund të them mami .. çfarë edukate do i japësh vajzës tiii .. tiii je për te semafori o lal,”– shkruan komentuesja në rrjete sociale.

Aq është dashur që Aulona Musta t’i përvishet keq ndjekëses duke marrë mbështetje të gjerë edhe nga fanset e saj.

“Fakti që ke ëndërruar gjithë jetën të punosh te semafori për vete, por u detyrove të martoheshe e lindje fëmijë në moshë të re dhe tani je e dëshpëruar, nuk do të thotë që të gjithë e kanë këtë dëshirë, o lal! Imagjino që po rrit dy djem kjo qenia këtu…imagjino çfarë trajtimi do t’i bëjnë vajzave, duke patur shembullin e kësaj nëne! Kushedi të shkretën e ka rrahur burri ose vjehrra që në mëngjes dhe vjen më shfryhet mua…,”- i përgjigjet Aulona Musta komentueses.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Askush s’e dinte, Olsi Bylyku na befasoi! Rrëfen talentin e madh të së dashurës

Një ndër personazhet më të spikatur, aktori i humorit Olsi Bylyku që u bë i famshëm në “Portokalli” tashmë është...

Close