X

Rudina Dembacaj i përvishet punëve në fshat dhe mjel dhinë, ndjekësit kapin detajin që s’shkon (VIDEO)Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka shkuar në fshat dhe ka vendosur që të mjelë një dhi. Ajo ka postuar videon e saj teksa kryen veprimin e mjeljes së dhisë dhe tregon se sa i pëlqen, por ndjekësit e çuan vemendjen tek pantoflat e saj DsQuared, që nuk përshtaten me punët e fshatit.

“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi,”- shkruan Rudina Dembacaj në videon e postuar në rrjete sociale.

Por, menjëherë komentuesit kanë shkruar: “Nuk vilet dhia me DsQuared, o durina”.

Më pas ka vijuar dhe moderatorja e njohur Fjodora, e cila i shkruan koleges së saj:“Sidomos me shapkat e duhura veshur! Kujdes se po na prish DsQuared2”.

 

View this post on Instagram

 

Nuk kaa kenaqesi me te madhe se te mjelesh nje dhí #rudinadembacaj #malsore #shenkolle2019

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Armina Mevlani nxjerr barkun jashtë, komentuesit e ”masakrojnë’’

Armina Mevlani ka publikuar një foto e veshur me një kostum të zi, ku në pah bie barku zbuluar. Bukuroshja...

Close