X

Ori Nebiaj me rrobabanje, tregon më shumë se ç’do kishte dashur (fotot)Ori Nebiaj nga mëngjesi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”. Këtë të enjte ajo kreu një zhytje nën det. Por kur doli prej andej, e ekzaltuar, ajo foli para kamerës pa kuptuar se rrobabanjet e saj të lagura tregonin sekrete që pak kush ia ka parë. Nëse kjo nuk ka qenë një publicitet i maskuar për sezonin e verës edhe pakujdesia e Orit i ka dhuruar një surprizë të papritur shikuesve dhe fansave të saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
20 vite më parë/ Me flokët e kuqe dhe buzët e holla, transformimi i Luana Vjollcës ndër vite (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur të na prezantojë me poza të vjetra, të moshës 7 dhe 17 vjeçare duke e...

Close