X

Leku letër, Trejsi Sejdini na tregon orën dhe çmimi i saj do ju shastisëIsh-Miss Universe, Trejsi  Sejdini ka tërhequr vëmendjen që në daljen e saj të parë me pamjen por edhe me jetën luksoze që bën. Udhëtimet e shpeshta, blerjet e shtrenjta por edhe jeta e saj private ka qenë në fokus të mediave rozë.

Prej disa ditësh ajo është nisur për pushime në Rio De Janeiro nga dhe ku ka publikuar vazhdimisht foto dhe video.

Së fundmi ajo nëpërmjet një postimi ka treguar orën e saj luksoze të firmës së njohur “Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chrono”.

Në një kërkim në google rezulton se kjo orë i ka kushtuar Trejsit  plot 59 mijë dollarë dhe është version i limituar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ori Nebiaj me rrobabanje, tregon më shumë se ç’do kishte dashur (fotot)

Ori Nebiaj nga mëngjesi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”. Këtë të enjte ajo kreu...

Close