X

“Kam ende hekura në duar”,Vildane Zeneli flet për aksidentin e rëndë, tregon me fakte dëmtimet: Tre opercaione (FOTO)Modelja e njohur, Vildane Zeneli ka rrëfyer se gjatë qëndrimit të saj në një nga hotelet në SHBA, është përballur me një aksident që i ka kushtuar shtrenjtë. Teksa lëvizte në korridorin e hotel që ishte i lagur, modelja bukuroshe ka rreshkitur duke thyer keq krahun.

Aq është dashur që Vildane Zeneli të përfundojë me tre operacione dhe hekura në duar.

“Kam ende hekura në duar dhe ka pasur tre operacione brenda një viti,”- është shprehur modelja Zeneli.

Ajo ka rrëfyer më tej se e ka paditur hotelin në fjalë për dëmin e rëndë që i shkaktoi!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rudina Dembacaj i përvishet punëve në fshat dhe mjel dhinë, ndjekësit kapin detajin që s’shkon (VIDEO)

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka shkuar në fshat dhe ka vendosur që të mjelë një dhi. Ajo...

Close