X

Ireland Baldwin tregon të pasmet, por babai Alec zemërohet

Ireland Baldwin nuk i reziston tundimit dhe në Instagram poston çdo ditë foto seksi të cilat rregullisht zemërojnë babain e saj. Vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger, 23 vjeç, ka publikuar një foto në tarracën e një hoteli në New York.

Në foton në fjalë modelja shfaqet me kurriz dhe me mbathje perizoma duke nxjerrë në pah të pasmet e saj.

‘Faleminderit për pritjen e bukur, por nuk mund të kthehem më këtu është kaq glamour. Të pasmet e mia nuk janë me të bardha falë diellit… jo, apo janë të bardha?”.

Përgjigjja e babait Alec nuk ka vonuar: Më vjen keq, çfarë? E disaprovoj totalisht…

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Braimllari: Rama drejton qeveri ilegjitime, zhytur në hajdutëri

Ish-deputeti i LSI, Endrit Braimllari, me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se Edi Rama drejton një qeveri ilegjitime....

Close