X

“E nxehtë” si vera, joshëse dhe provokuese Ingrit Gjoni del nudo (FOTO)Ingrit Gjoni ka vendosur të ‘çmendë’ të gjithë ndjekësit e saj në këto ditë të nxehta vere. Këngëtarja është bërë tepër active në rrjete sociale, ku ndan foto e video nga vila e saj në Gjirin e Lalzit.

Por, ndryshe nga çdo herë, më provokuese se kurrë, Ingrit Gjoni ka vendosur të rrëmbejë të gjithë vëmendjen me foton sensuale që ka ndarë në rrjete sociale.

Ulur në karrige nudo, Ingriti ka marrë pozicionin joshës, ndërsa ka hedhur vetëm një peshqir në shpatulla. Të gjithë ndjekësit nuk kanë nguruar të komplimentojnë këngëtaren për format e saj të lakmuara.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ça bëtë ju aty poshtë?’/ Ndjekësi lë pa fjalë Taynën, i kthen përgjigjen me pullë të kuqe: Po shoh pi*hin tënd

Këngëtarja Tayna ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram, duke provokuar kështu të gjithë fansat. Pasi...

Close