X

Ça bëtë ju aty poshtë?’/ Ndjekësi lë pa fjalë Taynën, i kthen përgjigjen me pullë të kuqe: Po shoh pi*hin tëndKëngëtarja Tayna ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram, duke provokuar kështu të gjithë fansat.

Pasi ka pozuar me duar lart dhe foton e shkrepur nga poshtë, Tayna nuk është ndalur me aq, por ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë bëhej.

Njëri prej tyre i ka kthyer një përgjigjie me pullë të kuqe duke e lënë pa fjalë reperen, e cila ka zgjedhur që të mos i kthejë përgjigjie.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Klaudia ‘thumbon’ Albi Nakon: Bëni kujdes me meshkujt që nuk ju duan më, herë pas here kthehen

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekëset e saj në rrjetet...

Close