X

Blendi Fevziu bëhet nostalgjik/ Publikon foto të 32 viteve më parë dhe s’keni për ta njohur

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të njohur në Shqipëri.

Ai ndan shpesh foto në rrjetet sociale. Së fundmi, Fevziu është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të njëjtin vend si para 32 viteve në 1987.

Blendi shihet shumë i ri në moshë teksa ka veshur një xhup të zi edhe xhinse, ndërkohë që në sy kanë rënë fokët e tij të gjatë dhe brun.

Ndërsa këtë foto e ka krahasuar me një imazh të shkëputur nga ditët e sotme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
“Ky sesion parlamentar ndër më të rëndësishmit e pluralizmit”- Spiropali: Bojkoti të çon vetëm në….

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali e konsideron si më të rëndësishmin në periudhën post komuniste sesionin e fundit...

Close