X

Askush s’e dinte, Olsi Bylyku na befasoi! Rrëfen talentin e madh të së dashurësNjë ndër personazhet më të spikatur, aktori i humorit Olsi Bylyku që u bë i famshëm në “Portokalli” tashmë është jo vetëm pjesë e aktrimit, por e moderimit dhe e muzikës. Pak kohë më parë ai na prezantoi me të dashurën e tij, Egi.

I ftuar në emisionin më të fundit të Roza Latit “Bukë me vete”, Olsi Bylyku ka rrëfyer detaje që nuk i denim. E dashura e tij Egi ka studiuar për kanto dhe ka shkruar tekstet e këngëve më të bukura të aktorit të humorit.

Olsi Bylyku tregoi për talentin e madh në muzikë të Egit dhe pranoi se në njëfarë mënyre është dhe asistentja e tij personale: “Ajo është mbështetja ime më e madhe, është asistentja ime, më ndihmon në të gjitha projektet e mia”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“E nxehtë” si vera, joshëse dhe provokuese Ingrit Gjoni del nudo (FOTO)

Ingrit Gjoni ka vendosur të ‘çmendë’ të gjithë ndjekësit e saj në këto ditë të nxehta vere. Këngëtarja është bërë...

Close