X

Armina Mevlani nxjerr barkun jashtë, komentuesit e ”masakrojnë’’Armina Mevlani ka publikuar një foto e veshur me një kostum të zi, ku në pah bie barku zbuluar. Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, por kësaj radhe për keq. Të gjithë kanë gjykuar veshjen dhe fizikun e saj, që me këtë stil nuk përshtaten për bloggeren.

Një fund i zi dhe një crop po në ngjyrë të zezë, janë bërë shkas që komentuesit të kapen me ‘difektet’ e bukuroshes.

Si e nxjerr tër atë bark kur e ke trupin aq keq? Më vjen keq që ta them se do të ndjekësh modën,”- shkruan një komentuese.

“Ti je shumë sexy mi zemër, pse shëmtohesh me zor? Më fal po skandal të rri ky kostumi,”– vijon një ndjekëse.

“Kjo sikur është e fryrë nga mesi e sipër,”- shkruan një tjetër.

“Bojallesh çobanllesh dukesh. Nuk ke stil fare e vetmja gjo që ke atë p.. e ato pare,”- vijon një tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ti je për te semafori”, Aulona Musta s’e toleron ndjekësen, ‘i përvishet’ keq: Të ka rrahur vjehrra që me mëngjes (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta ka postuar një set fotosh me bashkëshortin e saj. Me rrobabanjo të dy kanë pozuar buzë detit,...

Close