X

A do të largohet “Xing” nga Klan? Flet hapur Ermal Mamaqiohët e fundit është përfolur në media se Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni Klan.

Lidhur këtë Mamaqi ka folur vetë. I ftuar në emisionin ‘3-shat”,  ai deklaroi të kundërtën.  “A do vazhdojë ‘Xing me Ermalin’ sezonin e ardhshëm?”, e pyeti Bora ndërsa Ermali iu përgjigj: “Do vazhdojë patjetër, besoj. Po, besoj, patjetër në Klan”.

“Besoj, patjetër? Do të thotë mund të jetë edhe një gjë tjetër?”, vazhdoi Bora. “Po, mund të jetë një gjë tjetër”, u përgjigj Ermali , duke lënë të hapur mundësinë se mund të vijë edhe me një emision tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Më mungon”, larg pas shumë kohësh bashkë, Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit (FOTO)

Arbana Osmani ndodhet me pushime në Turqi. Ajo na bëri me dije se ndodhet bashkë me familjen e saj, dhe...

Close