X

20 vite më parë/ Me flokët e kuqe dhe buzët e holla, transformimi i Luana Vjollcës ndër vite (FOTO)Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur të na prezantojë me poza të vjetra, të moshës 7 dhe 17 vjeçare duke e krahasuar me foton e ditëve të sotme.

Sigurisht që ndryshimi është i dukshëm. Nga një vajzë e vogël me mikrofon në dorë dhe e ndrojtur, tek adoleshenca me flokë të kuqe e buzë të holla në moshën 17 vjeçare, e tashmë 27-vjeçe me buzët e trasha e flokët bjonde.

“Ohhhh… 7-17-27 vjeçe”- shkruan Luana Vjollca bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Mund të themi se moderatorja ka pësuar një transformim, ndër vite

More in LIFESTYLE
“Kam ende hekura në duar”,Vildane Zeneli flet për aksidentin e rëndë, tregon me fakte dëmtimet: Tre opercaione (FOTO)

Modelja e njohur, Vildane Zeneli ka rrëfyer se gjatë qëndrimit të saj në një nga hotelet në SHBA, është përballur...

Close