X

20 vite më parë/ Me flokët e kuqe dhe buzët e holla, transformimi i Luana Vjollcës ndër vite (FOTO)Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur të na prezantojë me poza të vjetra, të moshës 7 dhe 17 vjeçare duke e krahasuar me foton e ditëve të sotme.

Sigurisht që ndryshimi është i dukshëm. Nga një vajzë e vogël me mikrofon në dorë dhe e ndrojtur, tek adoleshenca me flokë të kuqe e buzë të holla në moshën 17 vjeçare, e tashmë 27-vjeçe me buzët e trasha e flokët bjonde.

“Ohhhh… 7-17-27 vjeçe”- shkruan Luana Vjollca bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Mund të themi se moderatorja ka pësuar një transformim, ndër vite

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Kam ende hekura në duar”,Vildane Zeneli flet për aksidentin e rëndë, tregon me fakte dëmtimet: Tre opercaione (FOTO)

Modelja e njohur, Vildane Zeneli ka rrëfyer se gjatë qëndrimit të saj në një nga hotelet në SHBA, është përballur...

Close