X

Zhvishet Xhemi Shehu, fotografohet në plazh me bikiniTashmë ndodhemi thuajse në mes të sezonit veror, ku pavarësisht disa ditëve me shi, i nxehti u rikthye.

Kështu moderatorja Xhemi Shehu nuk ka humbur kohë për të shkuar në plazh.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan transparent plazhi dhe me bikini të vogla jeshile.

Bie në sy një trup super në formë i moderatores, e cila ndonëse nënë e dy fëmijëve, vijon të ketë trup balerine.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Gazetari shqiptar- dy moderatorëve të njohur: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua

Gazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të...

Close