X

Vizë për SHBA? Ambasada njoftim të rëndësishëm për aplikuesitAmbasada Amerikane në Tiranë, njofton të gjithë aplikuesit për vizë turistike në SHBA, të mos presin biletë avioni pa marrë ende vizën.

“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj. #PyetAnen” – shkruhet në profilin e facebook, të ambasadës amerikane në Tiranë.
* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Protestat/ Balla me gjuhë të ashpër: 5 vite burg për ata që dhunojnë policët dhe mjekët, le të guxojnë

Kreu i Grupit  Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka deklaruar se do të ashpërsohen ligjet për ata që dhunojnë policët...

Close