X

Pikante/ Ruçi sherr me Spiropalin, Majko ngacmon ministret

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe ministrja Elisa Spiropali janë fotografuar teksa debatonin sot në parlament. Nuk dihet shkaku i debatit mes tyre, por kreu i Kuvendit ka qenë i prerë duke e refuzuar kërkesën e ministres.

Ndërsa, në mungesë të kryeministrit Edi Rama i cili ndodhej për drekë me Erdooganin, ka qenë Pandeli Majko, ministër i Diasporës, që ka marrë “drejtimin” e Qeverisë. Ai është parë teksa bisedonte me të gjithë kolegët e tjerë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Bylykbashi: Zgjidhja e vetme e krizës janë zgjedhjet e parakohshme parlamentare

Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi, u shpreh në Ora News se e vetmja zgjidhje për krizën janë zgjedhjet e parakohshme parlamentare....

Close