X

Nuk i rezistoi dot/ Anwar Hadid ‘çmendet’ pas Duas, fillon dhe e lëpin (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka postuar një video me të dashurin e saj të ri, modelin 3 vite më të vogël, Anwar Hadid.

Së fundmi, teksa ndodheshin në një festë me miqtë e tyre, Dua ka nxjerrë telefonin për të shprehur një video të tyre.

Por mesa duket Anward nuk i ka rezistuar dot pamjes së saj dhe e ka lëpirë në ball. Ndërsa Dua e ka përballuar situatën e sikletshme si gjithmonë… duke qeshur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
‘Teatri do mbrohet pa kompromis’/ PD thirrje Ramës: ‘Hiq dorë sa nuk është vonë’

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, i ka bërë thirrje Ramës të heqë dorë menjëherë nga shembja...

Close