X

Jeni bërë gati për plazh? S’do mungojnë surprizat, si do të jetë moti sotSot nuk do të ketë reshje të dendura shiu. IGJEUM njofon se pasdite vonë në zona të kufizuara të qarqeve, mund të shfaqet ndonjë reshje në formën e shtrëngatës (shoqëruar me rrufe, breshër dhe erë të fortë momentale). Por, kjo mundësi është shumë e vogël krahasuar me ditët e kaluara.

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 29 °C

në vendet e ulëta: 22 / 31 °C

në vendet malore: 13 / 26 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare dhe gjatë pasdites së sotme për momente të shkurtra deri e fortë në qarqet bregdetare dhe jugore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Irina kapet mat me një mashkull një muaj pas ndarjes nga Bradley

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund lidhje së tyre disavjeçare rreth një muaj më parë. As Irina dhe...

Close