X

Ish-drejtoresha e Tatimeve, denoncim të fortë ndaj Dritan Lelit në Vlorë

Ndërsa poston dy foto të një pallati që po ndërtohet në qytetin bregdetar, Shehaj shkruan se, edhe pse jemi në 2019-ën, nuk ruhet distanca minimale nga pallati në pallat. Sipas ish-drejtoreshës së Tatimeve, ke frikë të hapësh dritaren se të hyn komshiu dhe hajduti brenda, kur ti nuk je aty.

 

Shehaj kritikon shtetin dhe Prokurorinë, që nuk i shohin masakrat që po bëhen në mes të Vlorës.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Rikthehet i nxehti afrikan, sa do të shkojnë temperaturat

Ditët e freskëta të fillim korrikut do t’ia lënë vendin të nxehtit afrikan që pritet të pushtojë sërish Europën, pasi...

Close