X

IKMT prish lokalin në Ksamil, banorët sulmojnë inspektorët dhe mjetet

IKMT prish lokalin në Ksamil, banorët sulmojnë inspektorët dhe mjetet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Berisha: Sorosi promotor i Serbisë së Madhe, shikoni videon

Sali Berisha publikoi një video të George Soros, ku ky i fundit shprehet hapur kundër ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë...

Close