X

Humbi bastin me shqiptarin dhe gjermanin, Mesut Ozil kthehet në biond platin (FOTOT)

Mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka habitur gjithë fansat e tij duke lyrë flokë të bardha platin.

Përmes një videoje, Ozil ka zbuluar se përse e kishte ndërmarrë veprimin e çuditshëm.

Ozil ka treguar se gjithçka lidhet me një bast të vendosur me shokun e skuadrës Aleksandre Lakazet.

“Humba një bast: sfidën e goditjes së traversës: unë, Kolashinac dhe Shkodran Mustafi”.

Tani presim që edhe Mustafi dhe Kolashinac të respektojnë bastin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tentuan të vidhnin një shtëpi në Romë, pranga dy shqiptarëve

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 policia e Romës vuri në pranga dy shtetas shqiptarë, në tentativë për të vjedhur...

Close