X

Gazetari shqiptar- dy moderatorëve të njohur: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me muaGazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të gjithë.

I ftuari i radhës në emisionin “Treshat” i cili moderohet nga Bora Zemani dhe Romeo e Donald Veshaj ai ka folur hapur.

Ai ka treguar së në dashuri nuk është i lumtur. Gazetari  ka folur si rrallëherë për jetën private duke u shprehur: “Te pjesa dashurisë nuk jam i lumtur”.

Por një deklaratë shumë pikante ishte ajo kur Ervini iu drejtua me humor Romeos dhe Donaldit: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIP-at shqiptarë nuk i rezistojnë dot filterit më të ri në rrjetet sociale, ja si duken personat publikë të plakur

Tashmë është bërë viral një filter i ri në rrjetet sociale, i cili po ua mundëson personazheve që të testojnë...

Close