X

FOTO/ Modelja shet virgjërinë dy milionë stërlina, paguan një politikan

Modelja 23-vjeçare, Mahbuba Mammadzada ka shitur virgjërinë e saj për 2 milionë £ dhe thotë se “dëshironte të bënte mamin krenare”. Ajo e nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë të majme dhe fituesi ishte …një politikan.

Modelja nga Azerbajxhani dëshiron që të përdorë këto para për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj. Ajo kishte një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohej virgjëria e saj. Ajo thotë se kërkon një mashkull, i cili të plotësojë dëshirat e saj dhe të paguajë çdo muaj 26 mijë sterlina.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Krim horror si në filma, torturuan dhe vranë shoqen e ngushtë për arsyen e çuditshme (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Rusi, ku dy 16-vjeçare akuzohen se kanë torturuar, kanë shpërfytyruar dhe mëpas kanë...

Close