X

Ç’po ndodh me rrjetet sociale?! “Bie” Instagram, përdoruesit e revoltuar

Instagram ka ‘rënë’ sërish për të disatën herë brenda muajit duke zhgënjyer përdoruesit e tij.

Përdoruesit e rregull të Instagram kanë përjetuar që në orët e para të mëngjesit pasi faqja e tyre e kishte të pamundur që të rifreskohej.

Kjo gjë ka sjellë revoltën e përdorusve, të cilët janë dyndur në Twitter duke shprehur revoltën e tyre.

Kjo verë ka qenë tepër e keqe për rrjetet sociale, pasi faqet e tyre duket sikur sulmohen çdo ditë. Lidhur me problemet, mediat kanë fajësuar mirëmbajtjen.

Problemet e shumta lidhur me çdo rrjet social që duket se ka probleme çdo ditë këto kohë ka sjellë zhgënjim tek përdoruesit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Kontrolle ‘blic’ në Elbasan, Policia zbërthen zonën ku u bë modifikimi i furgonit për grabitjen e Rinasit

Kontrolle policore janë zhvilluar në magazina, servise dhe varreza makinash për të konstatuar lëndë narkotike. Nga kontrollet bëhet me dije...

Close