X

Bashkë në një shezlong, Arbana dhe Eduarti të qeshur pushime në ishullin luksoz (FOTO)Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj familjar drejt Turqisë, ku po kalon disa ditë pushimesh. Por, pak kohë më parë ai ishte në ishullin e famshëm grek, Mykonos.

Edhe pse u përfolën që ishin bashkë me regjisorin, nuk u pa asnjë detaj apo foto që ta vërtetonte këtë. Megjithatë Eduarti ka zgjedhur të postojë një foto ‘të vjetër’, nga Mykonos.

Në të njëjtat shezlonge me Arbanën, vendi duket qartësisht i njëjti, duke vulosur faktin se ata ishin bashkë në ishullin luksoz.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Zhvishet Xhemi Shehu, fotografohet në plazh me bikini

Tashmë ndodhemi thuajse në mes të sezonit veror, ku pavarësisht disa ditëve me shi, i nxehti u rikthye. Kështu moderatorja...

Close