X

Vipat shqiptarë ne kurthin e “Face App”, shihni si duken (Foto)


Vera nisi me sfidën BottleChallange por FaceApp arriti ti rrëmbejë të gjithë vëmendjen për vetëm 24 orë. Kurioziteti i njerëzve për të parë veten në një të ardhme të largët, në një moshë të vjetër e ktheu këtë program në më të përdorurin në botë. Më poshtë do të gjeni fotot e disa nga vipave shqiptarë në një moshë mbi të 80-tave.

Bora Zemani

Arbana Osmani

Albana Osmani

Motrat Vjollca

Jonida Vokshi

Elvana Gjata

Bes Kallaku

Xhensila Myrtezai

Tayna

Ledri Vula

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Luana dhe Krenari fotografohet sërish bashkë në aeroportin e Milanos

Vetëm 3 ditë më parë, Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin më të ri me Faydee, të titulluar “Yalla Habibi”. Ky bashkëpunim...

Close