X

VIP-at shqiptarë nuk i rezistojnë dot filterit më të ri në rrjetet sociale, ja si duken personat publikë të plakur

Tashmë është bërë viral një filter i ri në rrjetet sociale, i cili po ua mundëson personazheve që të testojnë pamjen e tyre në pleqëri.

Pre e një filtri të tillë kanë rënë shumë personazhe të famshëm, të cilët kanë ndarë me ndjekësit e tyre imazhe që tregojnë se si do të dukeshin ata në pleqëri.

Por as personazhet e njohur shqiptarë duket se nuk i kanë rezistuar dot tundimit për të parë sesi do të duken në moshë të thyer. Nëpërmjet aplikacionit “FaceApp”, ata e kanë parë veten me disa vite mbi kurriz dhe nuk kanë ngurruar që t’ua prezantojnë edhe ndjekësve të tyre nëpër rrjete sociale.

“Kemi zhvilluar një teknologji të re që shfrytëzon rrjetet nervore për të modifikuar në mënyrë reale fotot”-ka shpjeguar themeluesi i “FaceApp”, Yaroslav Goncharov.

Nëse jeni kurioz për të parë transformimin e personave të njohur në vendin tonë, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme.

Nëse jeni kurioz për të parë transformimin e personave të njohur në vendin tonë, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme.

Bes Kallaku

Julian Deda dhe Ermal Mamaqi

Alfio Rrotani

Alban Skenderaj

Gashi

Teuta Krasniqi

Eni Koçi

Greta Koçi

Jonida Maliqi

 

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE, Uncategorized
Zyrtari i lartë i DASH flet për krizën në Shqipëri: Duhej zgjidhur brenda kuadrit kushtetues. Bojkoti nuk ishte ajo që..

Ambasadorja e Shqipërisë në SHBA, Floreta Faber ka publikuar në Twitter një qëndrim ë Ndihmëssekretar shteti për Euroazinë, Philip Reeker....

Close