X

Video+18/ Shfrenohet çifti në Sarandë, bëjnë s*ks në ballkonin e shtëpisë. Tmerrohen qytetarët


Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta kryesisht në Jugun e vendit. Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke bërë seks në ballkonin e apartamentit.

Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe të qytetarëve të tjerë, të cilët e kanë denoncuar aktin, pasi rrotull mund të kishte dhe fëmijë, që mund të bëheshin vëzhgues të kësaj pamjeje.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
‘Apokalipsi’ është rrugës, një copë gjigande akulli do të rrisë nivelin e ujit në të gjithë botën

Mesatarja globale e detit është rritur rreth 20 centimetra që nga viti 1900, dhe përmbytjet bregdetare po bëhen më të...

Close