X

Rrjeti bën ironi me Ramën e plakur: Jemi në prag të hapjes së negociatave…

Përdoruesit e FaceApp nuk kanë harruar të ‘plakin’ edhe Edi Ramën. Një foto e tij si i plakur me mbishkrimin “Jemi në prag të hapjes së negociatave me BE…” është bërë viral në rrjetet sociale, duke ironizuar faktin se Shqipëria nën drejtimin e Rilindjes, nuk ka bërë asnjë hap përpara, në rrugën drejt integrimit në Bashkimin Europian.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Kujdes! Aplikacioni rus i ‘plakjes’ po ju vjedh privatësinë, si ta kuptoni

Prej disa ditësh aplikacioni FaceApp ka marrë dhenë dhe shumë personazhë të shoëbiz-it kanë ndarë foton e tyre se si...

Close