X

“Mjafton kaq”, Rezarta Shkurta poston momentin e ëmbël: Më e lumtura në botë (FOTO)


Rezarta Shkurta ndan shpesh momente të ëmbla me të bijën, por kjo pozë është ndër më të bukurat. Nënë e bijë përqafuar në karusel, Hera i ka dhuruar gjithë paqen shpirtërore që mund të kishte nevojë.

“Mjafton kaq… Për të qenë më e lumtura në botë,”- shkruan Rezarta Shkurta mbi foton e postuar në rrjete sociale.

Megjithatë dalja e bashkëshortit nga burgu dhe familja e bashkuar, e ka lumturuar Rezartën, që nuk nguron të ndajë copëzat e lumturisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Vetëm mos i bëj si pllaka banjoje”, pasi vendos të ndërhyjë në pamje Arbana Osmani i kthehet ndjekësit: Nuk dua (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur që pas periudhës së gjatë të pushimeve, t’i përkushtohet look-ut të saj. Sigurisht që për...

Close