X

Me valët e detit që …, Alesia Bami ‘çmend’ ndjekësit: Je shtri fiks për…(FOTO)


Ish-velina e Stopit, Alesia Bami nuk reshtet së fituari vëmendje me hiret e saj bombastike. Ajo ka disa ditë që ndodhet me pushime në Greqi. Fotoja tërheqëse e bukuroshes, ka nxitur shumë komente ‘të nxehta’.

Veshur me bikini, teksa në pah i dalin format e saj të lakmuara, Alesia Bami është pozicionuar në një shkëmb, teksa ‘rrihet’ nga valët e detit.

Aq është dashur që meshkujt të nxisin imagjinatën, duke lënë komente nga më të ndryshmet.

“Je shtri fiks prit se….”- shkruan një ndjekës.

Kush t’i bën ato foto seksi moj rrush,”- vijon një tjetër.

“Peshkaqene je fare,”- shton një komentues.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me taka dhe minifund, Olta Gixhari merr pozicionin provokues, ndjekësi s’ja përton: Me filma porno ti mund… (FOTO)

Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet e saj në Spanjë. Në aktivitete të ndryshme, ajo ndan momente nga udhëtimi i...

Close