X

Me taka dhe minifund, Olta Gixhari merr pozicionin provokues, ndjekësi s’ja përton: Me filma porno ti mund… (FOTO)


Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet e saj në Spanjë. Në aktivitete të ndryshme, ajo ndan momente nga udhëtimi i saj.

Veshur me minifund, një bluzë të kuqe dhe stiletto, me këmbën gjysmë ngritur ajo ka pozuar nga shatërvani. Tërheqëse dhe provokuese, nuk mund të mungonin dhe komplimentet për aktoren bukuroshe.

Por, mes komentesh në sy bie më pikanti: “Ti mund të kishe sukses me filma porno jam i sigurt”.

Olta Gixhari ka preferuar mos të replikojë me ndjekësin, i cili mendoi një sugjerim për aktoren!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kiara Tito poston foton nga pishina, por preket nga komenti i ndjekëses: Na plasi … (FOTO)

Moderatorja Kiara Tito ka mjaft adhurues që e ndjekin dhe e mbështesin. Për t’i bërë një përshëndetje ajo ka postuar...

Close