X

Majlinda Bregu nxjerr në pah belin e hollë (FOTO)


Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka postuar foto nga pushimet e saj në Vlorë. Por, ajo që bie në sy është një veshje jo e zakonshme për statusin e saj.

Me barkun jashtë, veshur me të bardha në një stil spanjoll, Majlinda Bregu ka nxjerrë në pah belin e saj të hollë.

Me sa duket ish-ministrja e Integrimit ka zgjedhur të dalë nga kornizat dhe t’i përshtatet pushimeve buzë deti bashkë me mikeshat e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Merita Halili flet për Taynan, ‘Nuk e njoh’

Merita Halili, ka qenë e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Ajo është shpërngulur në Amerikë 23 vite më parë, por...

Close