X

Kiara Tito poston foton nga pishina, por preket nga komenti i ndjekëses: Na plasi … (FOTO)


Moderatorja Kiara Tito ka mjaft adhurues që e ndjekin dhe e mbështesin. Për t’i bërë një përshëndetje ajo ka postuar një foto nga pishina ndërsa shkruan: “Hey #kiarator , qesha”.

Por, ndër shumë ndjekës që e kanë mirëpritur dhe komplimetuar, njëra nuk e ka duruar dot dhe i bën komentin aspak të këndshëm moderatores bukuroshe.

“Hey Kiara, na plasi tr*pi,”– shkruan ndjekësja bashkëngjitur fotos së Kiara Titos.

Megjithatë edhe moderatorja nuk ja ka lënë mangut një përgjigje, pas këtij komenti.

“Yll ik në plazh, mos rri në shtëpi,”- i përgjigjet Kiara Tito, duke e lënë pa fjalë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Mjafton kaq”, Rezarta Shkurta poston momentin e ëmbël: Më e lumtura në botë (FOTO)

Rezarta Shkurta ndan shpesh momente të ëmbla me të bijën, por kjo pozë është ndër më të bukurat. Nënë e...

Close